İş Fikirleri - Vintage Butik


Ahhh, avın heyecanı. Eğer hissedersen, anlarsın. Bunu bunu hissetmiyorsanız, online vintage giysiler satmak sizin için olmayabilir. Sorun değil - iç çamaşırlarından evcil hayvan kazaklarına, fotoğrafçılık kurslarına ve etkinlik biletlerine kadar Shopify'da hemen hemen her şeyi satabilirsiniz.


Ancak, yerel bit pazarındaki gerçekten tatlı bir vintage elbisenin puanını almak ve ne kadar az ödeme yaptığınız konusunda övünmek için yaşıyorsanız, bu zevki bir işe çevirebilirsiniz. Bir göze sahip olmak - ve sabrınız - bağbozumu için kaynak ve küratörlüğünü yapmak, gerçekten harika gardırobunuzdan ödeyebileceğiniz bir beceridir.

Moda her zaman tarihe ilham vermiştir. 70'lerden denim kesimler, 40'lardan elbise siluetleri ve 80'lerin günlük glob renk paletleri, kuruluşundan bu yana moda trendlerine girip çıkıyor. Hızlı moda mağazaları pistlerde vintage tarzı trendleri yakalamak için hızlı olsa da, 90'lı yıllarda sevdiğiniz bu kadife tulumların 20 dolarlık versiyonunu pompalarken, gerçek bir anlaşma bulmak için özel bir şey var. Bedeninde.

Tüketiciler, en iyi durumda, yalnızca en iyi ürünlerin acısız bir alışveriş deneyimini ön plana çıkarmak için sıkıcı eleme yapmak için vintage tüccarlara güveniyorlar.

eBay ve pazarlar, bağbozumu için talep artmaya başladığında birçok satıcının başladığı yerdir. Eko-bilinçlilik ikinci elden ek bir soğuk destek verdi ve yeniden satış kıyafetleri artık yalnızca ABD'de 4 milyar dolarlık bir sektör.

Tercüme: çok fazla rekabet var.

Vintage oyuna girmeyi düşünüyorsanız, kalabalık pazarlardan uzakta, özel zevkinizi tanımlamak için benzersiz bir marka yaratmalısınız.


Yorum yapın


Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın