Shopify Destek


Dijitalleşen dünya teknolojinin gelişmesine paralel olarak kendini dönüştürmeye ve birbirinden farklı yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de satın alma alışkanlıkları dijitalleşti. Artık çoğumuz mağazalardan alışveriş yapmaktansa güvendiğimiz e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmayı tercih ediyoruz. Bu noktada tüm tüketicilerin oldukça önem verdikleri husus, herhangi bir aksilik yaşamadan, kesintisiz ve dolayısıyla da güven kaybı oluşmadan alışverişlerini gerçekleştirebilmek. Kısaca, Shopify sunmuş olduğu platform ile her sektörden insanın e-ticaret hayatına atılmasına olanak sağladı. Platforma özel geliştirilmiş Liquid diliyle çalışan Shopify; HTML, CSS ve Javascript ile tam uyumludur. Ancak korkmayın. Bu, sadece işin teknik kısmında çalışanları ilgilendiriyor. 

Her sektörden herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu platform ile yıllardır e-ticaret hayatına başlamak isteyen pek çok kişi Shopify ile hayallerine kavuştu. Çünkü Shopify ile bir mağaza kurmak ve tasarımını yönetmek için herhangi bir yazılım ya da program bilgisi gerekmiyor. Ancak Piernet gibi lisanslı ve resmi Shopify Experleri ve Shopify Partnerleri aracılığıyla mağazanız için üst düzey geliştirmeler talep edebilir, sektörde iz bırakan bir marka haline gelebilirsiniz.

Neden Shopify?

Bu platformu kullanan kişilerin müşterilerin en önemli ihtiyacı olan herhangi bir aksilik yaşamadan, kesintisiz ve dolayısıyla da güven kaybı oluşmadan alışveriş yapma isteklerini göz önünde bulundurmaları oldukça önemlidir. Dolayısıyla Shopify platformunu kullanan herkesin kesintisiz bir destek alabiliyor olmaları kendi ticaretlerini devam ettirmeleri açısından da oldukça önemlidir. Shopify aylık plan haricinde hiçbir sunucu/server/bakım masrafı istemez, siz satışlarınıza odaklanırken arkaplanda işini kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken saniyeler içinde alan adınızı bağlayarak e-ticaret dünyasına girmektir.

1 milyondan fazla kullanıcısı ile ve satışların 100 milyar doları aşması ile önemli bir ticaret alanı haline gelen Shopify’ın bu başarısının en önemli sebeplerinden biri kullanıcılarına sunmuş olduğu kesintisiz hizmet ve destek olarak ön plana çıkmaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Teknolojiyi yakından takip ederek, teknolojinin tüm avantajlarını platformuna aktaran Shopify, en güncel e-ticaret uygulamalarını ve dijital pazarlama araçlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Tüm bu güncellemeler ve gelişmeler ile ilgili olarak kullanıcılarını sürekli bilgilendiren Shopify aynı zamanda kesintisiz olarak verdiği hizmet ile bu gelişmeleri kendi e-ticaret sitesine aktarmak isteyen kullanıcılara da destek vermektedir.

Çevirim içi yaptığını satışlarınızı arttırmak ve mağazanızı büyütmenize yardımcı olmak için sunmuş olduğu eklentiler, dijital pazarlama araçları ve çeşitli yazılımlar ile ön plana çıkan Shopify, büyümesini ve bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmasını aslında kullanıcılarına verdiği desteğe de borçlu. Siz de eğer Shopify kullanıyorsanız, firmanın deneyimli ekibine her an ulaşabilir ve sormak istediğiniz tüm soruları gönül rahatlığı ile kendilerine sorabilirsiniz.

Türkiye’de de sıklıkla kullanılmaya başlayan Shopify platformu için çözümler üreten Piernet; “Shopify Expert” unvanı taşıyan tek Türk firma olarak öne çıkmaktadır. Siz de bizimle iletişime geçerek Shopify ile ilgili uzman kadromuzdan merak ettiğiniz tüm konular hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir, web sitemiz üzerinden çeşitli iş fikirleri edinebilirsiniz.


Yorum yapın


Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın