Shopify İyzico


İyzico ödeme çözümleri arasında en çok tercih edilen ve en güvenilir olan çözümlerden biridir. Shopify üzerinden satış yaparken en önemli konulardan biri ödeme almayı güvenli bir hale getirmektir. Bu noktada güvenilirliği ile ön plana çıkan İyzico’nun bir alternatif olması oldukça önemlidir.

Shopify ile entegrasyon sürecini tamamlayan İyzico, Türkiye’de bu altyapıyı kullananalar için de önemli bir çözüm sunmaktadır. Shopify’In dünya üzerinde 1 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve 500 binin üzerinde aktif iletmesi bulunmaktadır. Ara yüzü oldukça kolay olan bu e-ticaret platformu ile doğru ödeme aracı sayesinde satış yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Shopify kullanıcılarına hiçbir özel yazılım ya da programlama bilgisi gerektirmeden e-ticaret sitesi açma şansı vermektedir. Ayrıca dünyanın en büyük pazaryerleri ile entegrasyon sağlayarak ürünlerinizin bu pazaryerlerinde satışa çıkmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca pek çok uygulama vasıtası ile online pazarlama, proje yönetimi gibi konularda özel hizmet almanıza olanak sağlayarak satışlarınızın artmasına yardımcı olmaktadır.

İyzico’yu Shopify Mağazanıza Hemen Entegre Edin

Shopify platformu kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde çok kısa bir sürede e-ticaret sitenizi açmanıza olanak sağlamaktadır. Üstelik ilk 14 gün platformu ücretsiz bir şekilde deneyebilir, satış yapmaya başlamadan önce platform ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Shopify mağazanızın faaliyete geçmesi için en önemli şartlardan biri ödeme alabilir duruma gelmenizdir. Dğnyada ticaret çok büyük oranda kredi kartı ile dönmekte olduğu için burada kastettiğimiz ödeme alma durumu elbette kredi kartı ile ödeme alma durumudur. Ancak Shopify ile havale ile de ödeme alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Shopify ödeme ile ilgili olarak her ülkede farklı anlaşmalar yapmaktadır. Türkiye’de kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için gerekli olan sanal POS 3 farklı sağlayıcı tarafından verilmektedir. Bu firmalar iyzico, PayU ve Garanti Sanal POS’tur.

Shopify ile e-ticaret sitenizi açtıktan sonra yapmanız gereken bir ödeme aracından sanal POS edinmenizdir. Bu noktada oldukça güvenli olan ve yaygın bir şekilde kullanılan iyzico oldukça önemli bir alternatiftir. Siz de iyzico ile e-ticaret sitenizi aktif bir hale getirmek için gerekli olan sanal POS’a ulaşabilirsiniz.


Yorum yapın


Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın