Shopify Mail Tasarımları


Shopify hem satışlarınızı arttırmanız hem de yeni müşteri çekmeniz için farklı seçenekler sunmaktadır. E-posta pazarlama son yıllarda gittikçe daha da önemli hale gelen bir pazarlama yöntemi olarak ön plana çıkmaktadır. Shopify farklı e-posta pazarlama uygulamaları ile entegrasyon sağlayarak oldukça önemli olan bu pazarlama uygulamasını Shopify üzerinden kurduğunuz mağazanız için kullanmanıza olanak vermektedir.

E-posta pazarlama yaparken hazır tasarımlardan birini seçebilirsiniz. Bu tablonlar üzerine ürünlerinizi, markanızı ve fiyatlarınızı yerleştirerek hemen müşterilerinize e-post gönderebilirsiniz. Ayrıca Shopify’da hazırladığınız kampanyaları yönetebilir ve e-posta ile müşterileriniz ile bu kampanyaları paylaşabilirsiniz.

Shopify çeşitli e-posta pazarlama platformları ile entegrasyon sağlamasının yanı sıra kendi e-posta pazarlama aracı ile de hizmet vermektedir. Bu pazarlama aracını kullanarak sadece birkaç tık ile müşterilerinize e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca hazır şablonlar ile kolay bir şekilde pazarlama materyalinizi hazırlayabilirsiniz. Tüm müşteri listenizi Shopify’a aktararak müşteri listelerinizi özelleştirebilirsiniz.

Müşterilerinize e-posta attıktan sonra oldukça önemli bir konu vardır. Müşterilerinize bu e-postaların ulaşıp ulaşmadığını, müşterilerinizin e-postanızı açıp açmadığın ve e-postanızı açan müşterilerin neler yaptığının analizini ve verisini Shopify e-posta pazarlama platformu ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Uygulama İle Satışlarınız Artacak

Shopify’In sunmuş olduğu e-posta pazarlama platformu ile her ay 2.500 adet e-postayı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Daha fazla atacağınız her e-posta için Shopify 1 USD ücret tahsis edecektir.

Her ay ücretsiz 2.500 e-posta alın ve bundan sonra gönderdiğiniz her 1000 e-posta için 1 ABD doları ödeyin. Aylık taahhüt yoktur ve tüm özelliklere erişebilirsiniz.

Shopify’ın sağlamış olduğu bu uygulamayı Shopify yöneticiniz ile kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca yöneticiniz ile kolaylıkla e-posta oluşturabilir ve hazır şablonları kullanabilirsiniz. Bunun dışında farklı müşteri grupları için de farkı e-postalar hazırlayabilirsiniz.

Müşteri listenizden müşteri grupları oluşturduktan ve e-posta gönderimi yaptıktan sonra müşterilerinizin e-posta almaya devam etmeleri için bülteninize üye olmaları gerekmektedir. Müşterileriniz diledikleri zaman üyelikten de ayrılabilirler.

Son yılların en önemli pazarlama ürünlerinden biri olan e-posta pazarlama Shopify’ın sunduğu pazarlama platformu ile oldukça kolay bir hale gelmiş durumda.

Yorum yapın


Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın