Shopify Site Kurmak


Alışveriş alışkanlıklarının değişmesi ile ve neredeyse tamamen online ortama taşınması ile pek çok girişimci ve tüccar da işlerini online ortama taşımanın bir yolunu aramaya başladılar. Bu noktada Shopify önemli bir platform sunarak pek çok insanın işlerini çevrim içi ortama taşımasını veya işlerini çevrim içi ortamda kurmasını sağladı.

Shopify’In sunmuş olduğu hizmetler ile öncelikli olarak küçük ve orta ölçekli işletmeler ürünlerini ve hizmetlerini çevrim içi platformlarla buluşturdular. Ayrıca pek çok işletmenin bu platformdan faydalanması ve işlerini büyütmesi ile artık büyük markalar da Shopify ile çalışmaya başladı.

Shopify site kurmayı oldukça kolay bir hale getirmesi ile ön plana çıkmıştır. Shopify ile hiçbir programlama ve yazılım bilgisi gerekmeden web sitenizi kurarak satı yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem ile web sitesi kurmanın maliyeti de oldukça düşüktür. E-ticaret platformlarının arasındaki rekabetin artması ile bu kurulum ücretleri daha da uygun hale gelmiştir.

Shopify’ın başlangıç paketi aylık 29 USD, orta seviye paketi 79 USD ve gelişmiş paketi 299 USD’dir. Fiziki bir mağaza kurmaya kalktığınızda katlanmanız gereken maliyetleri düşündüğünüz zaman bu ücretlerin oldukça uygun olduğunu anlamak çok daha kolay olacaktır.

Shopify Kurulumunuzu Hemen Yapın

Shopify platformunu kullanarak bir web sitesi oluşturmak için önce Shopify’a üye olmanız gerekmektedir. Tamamen ücretsiz olan bu kayıt işleminden sonra 14 gün boyunca yine ücretsiz olarak platformu deneyebilirsiniz. Ancak bu süre içinde herhangi bir satış yapamayacaksınız. Bu süre platformu keşfetmek için oldukça yeterli bir süredir.

Shopify kurulumunu yaparken vereceğiniz bilgiler konusunda oldukça hassas olmalısınız. Günün sonunda ticari kimliğinizi oluşturacak olan bu bilgilerin doğruluğu ileriki dönemlerde ticari hayata başladığınız zaman ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Günümüzde her geçen gün daha fazla insan satın alma işlemini online platformlar üzerinden yapmaya başlamaktadır. Siz de ürünleriniz ile bu dünyada yer almak ve hemen kendi e-ticaret web siteniz ile satış yapmak için Shopify’a kaydolabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu kayıt işleminden sonra 14 gün boyunca platformu öğrenebilir, mağazanız için yaralı olacak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.


Yorum yapın


Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın