Shopify Türkiye Ödeme Alma


Shopify tüm dünyada olduğu gibi her geçen gün Türkiye’den daha fazla insanı platformuna çekmektedir. Shopify üzerinden e-ticaret sitesi kuranların en çok sorduğu soru ödeme alınması ile ilgilidir. Ödeme alınması ile ilgili olarak Shopify her ülkede farklı politikalar izlemektedir. Türkiye’de Garanti Sanal POS, iyzico ve PayU ödeme aracıları ile çalışabilirsiniz.

Sanal mağaza üzerinden yapılan her alışverişin sonucunda hak ettiğiniz ödemeyi alabilmeniz için bir ödeme aracısına ihtiyaç duyarsınız. Bu sebeple sizin için en uygun olan ödeme aracısını seçmeniz oldukça önemlidir. Her ödeme aracısının komisyon gibi konularda kendi politikası olduğu için bu noktada bir karar vermeden önce mutlaka aracı firma ile detaylı bir görüşme yapmanızı öneririz.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin çok büyük bir kısmı kredi kartı ile yapılmaktadır. Kredi kartı ile yapılan işlemler için tüm e-ticaret sitelerinde olduğu gibi Shopify’da da bir aracı kullanılması gerekmektedir. Shopify’ın ülkemizde anlaşmış olduğu firmalar hemen yaygın bir şekilde kullanılıyor olmaları hem de güvenilir olmaları ile oldukça avantajlıdır.

Kurulumu Gerçekleştirip Hemen Satış Yapmaya Başlayabilirsiniz

Shopify aracılığı ile kurmuş olduğunuz e-ticaret sitenizde kredi kartı ile deme alabileceğiniz gibi havale ile de ödeme alabilirsiniz. Bunun için Shopify Payments’ı aktifleştirmeniz oldukça önemlidir. Shopify’In sunmuş olduğu bu hizmet ile de oldukça güvenilir ve hızlı bir şekilde ödem ealmanız mümkün hale gelmiştir.

Shopify kullanıcılarının e-ticaret siteleri ile ilgili akıllarını kurcalayan en önemli konu ödemelerin alınmasıdır. Hem yurt içi satışlarda hem de global satışlarda aklı kurcalayan bu konu için Shopify birbirinden farklı seçenekler ile kullanıcılarını desteklemektedir.

Shopify Payments Shopify’ın kendi hizmeti olması dolayısıyla kurulumu oldukça pratik ve hızlı çalışan bir ödeme sistemidir. Bunun dışında Shopify’In her ülkede özel olarak entegrasyonunu sağladığı ödeme aracıları da bulunmaktadır. Ülkemizde Garanti Sanal POS, iyzico ve PayU aracılığı ile ödeme almak mümkün durumdadır.

Siz de hemen Shopify’a üye olarak e-ticaret sitenizi açabilir, Shopify’ın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ödeme almak konusunda da endişelenmenizi gerektirecek bir durum kalmamıştır.


Yorum yapın


Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın